کشتن تصادف ماشین دستگاه انتظامی فرمانده انتظامی استان

کشتن: تصادف ماشین دستگاه انتظامی فرمانده انتظامی استان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ کتاب تازه کلینتون را به تمسخر گرفت

در حالی که ایالت‌های لوئیزیانا و تگزاس درگیر پیامدهای طوفان اخیر هستند و مناطق زیادی هنوز زیر آب هست، ترامپ مشغول تمسخر کلینتون در توئیتر است!

ترامپ کتاب تازه کلینتون را به تمسخر گرفت

ترامپ کتاب تازه کلینتون را به تمسخر گرفت

عبارات مهم : تصویری

در حالی که ایالت های لوئیزیانا و تگزاس درگیر پیامدهای طوفان اخیر هستند و مناطق زیادی هنوز زیر آب هست، ترامپ مشغول تمسخر کلینتون در توئیتر است!

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و در توئیتر به حریف سیاسی سابقش هیلاری کلینتون کاری نداشته باشد. او ساعاتی بعد از بازگشت به واشنگتن از مناطق سیل زده تگزاس و لوئیزیانا پیامی را علیه کلینتون باز نشر داد که او را به تمسخر می گرفت!

ترامپ کتاب تازه کلینتون را به تمسخر گرفت

این خبر که پیشتر در یک حساب توئیتری دیگر به نام “ترامپیسم ۰.۴” متعلق به حامیان ترامپ انتشار یافته بود، تصویری از کتاب تازه وزیر خارجه سابق آمریکا با عنوان “آنچه رخ داد” را نشان می دهد. در کنار آن تصویری مشابه همین کتاب نشان داده می شود که روی آن نوشته شده است “من رخ دادم” و زیر آن هم تصویری خندان از ترامپ دیده می شود! علاوه بر این، چهار شکلک قهقهه هم کنار آن دیده می شود.

در حالی که ایالت‌های لوئیزیانا و تگزاس درگیر پیامدهای طوفان اخیر هستند و مناطق زیادی هنوز زیر آب هست، ترامپ مشغول تمسخر کلینتون در توئیتر است!

این توئیت تا شامگاه شنبه بیش از ۳۵۰۰ بار مجددا توئیت شده است و مورد پسند بیش از ۱۰ هزار تن قرار گرفته بود. ترامپ در ادامه آنها سه توئیت ارسال کرد که ماهیتی جدی داشت. او در پیامی نوشت: “شاخص تولید ۵۹ درصد رشد داشت که بالاترین سطح از اوایل ۲۰۱۱ است و ما می توانیم بهتر هم عمل کنیم!” او در خبر دیگری نوشت: “تازه از ایالات بزرگ تگزاس و لوئیزیانا به کاخ سفید بازگشتم؛ اوضاع خوب بود. چه همکاری و هماهنگی ای!” او نهایتا نوشت: “به یاد داشته باشید یکشنبه روز ملی دعاست.”

کتاب تازه کلینتون تجربیات او از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکاست. هفتمین کتاب کلینتون ۱۲ سپتامبر منتشر می شود و انتظار می رود او توری سراسری جهت فروش کتابش به راه بیندازد. در این کتاب ۵۱۲ صفحه ای راجع به کمپین او علیه ترامپ و شکست انتخاباتی غیر منتظره نوشته شده است است.

واژه های کلیدی: تصویری | کلینتون | دونالد ترامپ | هیلاری کلینتون | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs